قیمت انواع گنج یاب

قیمت انواع گنج یاب

felezyabtorki مقالات فلزیاب

قیمت انواع گنج یاب

سیستم های گنج یاب برای ردیابی انواع اهداف فلزی طراحی و ساخته می شوند. این ابزار ها؛ در دستیابی کاربران به اهداف های فلزی مورد نظر خود نقش پر رنگ و موثری را ایفا می کنند. یافتن اهداف فلزی در عمق های چند متری زمین؛ امری سخت و دشوار و تقریبا غیر ممکن می باشد. اما پس از گذر سالیان بسیار پس از ابداع این دستگاه ها؛ امروزه پیشرفت علم این دستگاه ها را به نقطه ای از قدرت رسانده است که؛ دستیابی به هر هدفی در هر نقطه و مکانی را امکان پذیر کرده است. قیمت انواع گنج یاب ها بسته به نوع و کاربرد آنها متفاوت می باشد. تکنولوژی بکار رفته در هر فلزیاب ؛ باعث ایجاد قابلیت های متفاوت و کاربرد های متفاوتی در دستگاه ها شده است. از این رو هر دستگاه دارای ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی می باشند.

قیمت انواع گنج یاب
قیمت انواع گنج یاب

برخی از انواع گنج یاب ها و بررسی قیمت آنها

  • فلزیاب تصویری
  • دستگاه فلزیاب پالسی بوقی
  • فلزیاب آنتن راداری
  • فلزیاب شاقولی
  • دستگاه فلزیاب مکمل

موارد زیادی در تعیین قیمت یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب تاثیر گذار می باشد. مواردی از قبیل قابلیت ها و ویژگی ها و کاربرد های هر دستگاه فلزیاب. متریال و مواد اولیه بکار رفته در ساخت هر دستگاه و کیفیت آنها. هزینه های حمل و نقل. هزینه ها و مبالغی که از سوی واسطه ها بر قیمت این محصولات افزوده می شود. سود مورد نظر تولید کننده. اما از مهم ترین موارد می توان به کیفیت و نوع سیستم و قابلیت های دستگاه ها؛ اشاره کرد.

بررسی مختصر سیستم های معرفی شده

  • فلزیاب تصویری : این ابزار ها قابلیت تصویر برداری از عمق زمین را دارا می باشند. استفاده از این ابزار ها در زمان کاوش و هزینه های کلی کاوش تاثیر مثبت زیادی دارد. چرا که کاوشگر می تواند با استفاده از آن مکان هدف؛ حجم و سایز هدف و موانع موجود را مشاهده کند.
  • فلزیاب بوقی : این ابزار ها با استفاده از صدای بوق به بررسی اهداف می پردازند. در این دستگاه ها در زمان رسیدن به اهداف, صدای دستگاه از تک بوق؛ به ممتد تغییر پیدا می کند. عمق کاوش بالا؛ سیستم نقطه زنی دقیق از ویژگی های این سیستم ها می باشد.
  • فلزیاب آنتن راداری : این دستگاه ها با استفاده از دسته آنتن که هم به صورت تکی و هم دوتایی موجد می باشند. اقدام به ردیابی می کنند. عمق کاوش بالا؛ سیستم نقطه زنی دقیق؛ قدرت تفکیک خوب؛ سیستم شعاع زنی بالا؛ قیمتی مناسب و رابط کاربری ساده از قابلیت های این ابزار ها می باشند.
  • فلزیاب شاقولی : این دستگاه ها همان طور که مشخص می باشد؛ با ابزار هایی شاقول مانند؛ که اغلب از جنس طلا و نقره می باشند و درون آنها مقدار معینی جیوه قرار دارند اقدام به ردیابی اهداف می کنند.
  • فلزیاب مکمل : این ابزار ها از ترکیب سیستم های بالا و یا برخی موارد دیگر طراحی و ساخته می شوند. به طبع استفاده از این دستگاه ها؛ میزان موفقیت و درصد پیروزی را تا حد زیادی افزایش می دهند. اما این ابزار ها به نسبت دارای قیمت بالاتری نیز می باشند.

شاید دوست داشته باشید:

قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

قیمت طلایاب طلا فلز گران بهایی می باشد که این روز ها مخصوصا در کشور ما دارای قیمت بسیار بالایی می باشد. از این رو می توان گفت که نسبت به سال های پیشین افراد بسیار بیشتری در صدد یافتن آن می باشند. یکی از ساده ترین و در عین حال سخت ترین راه هایی […]

بهترین دستگاه گنج یاب

بهترین دستگاه گنج یاب

بهترین دستگاه گنج یاب بهترین دستگاه گنج یاب : امروزه عرصه گنج یابی و دفینه یابی همانند روز های ابتدایی نمی باشد. این روزها دنیای گنج یابی و دستگاه های گنج یاب؛ بسیار پیشرفته تر از گذشته می باشد. این موضوع در تمام جهان صدق می کند. علت این موضوع؛ فراهم کردن امکان کاوش و […]

ویژگی های فلزیاب خوب

ویژگی های فلزیاب خوب

ویژگی های فلزیاب خوب بررسی، بیان و آشنایی با ویژگی های یک فلزیاب خوب می تواند در انتخاب و خرید آن به کاوشگران کمک زیادی کند. از این رو همواره به شما عزیزان پیشنهاد کرده ایم که قبل از خرید حتما تحقیق کلی و جامعی در رابطه با سیستم های کاوش؛ ویژگی ها و قابلیت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید